POZNAŃ: mistrzostwa jedzenia pączków

Strona główna » Aktualności » POZNAŃ: mistrzostwa jedzenia pączków

wielkość tekstu:A | A | A

Są okrągłe, lukrowane i z marmoladą w środku, a 10 sztuk można zjeść w... pięć minut. Na mistrzostwach Poznania w jedzeniu pączków na czas nie brakowało amatorów błyskawicznego pochłaniania kalorii.
Zawody wygrał Tomasz Jutkowiak (33 l.), który nie krył radości ze swojego pączkowego sukcesu. Jak pochłonąć 3 tysiące kalorii w pięć minut bez popijania? - Każdego pączka trzeba najpierw porządnie... zgnieść - instruuje Tomasz Jutkowiak, który w tym roku okazał się prawdziwym mistrzem w jedzeniu pączków na czas i 10 sztuk zjadł w 5 minut i 26 sekund. Zawody zorganizowali poznańscy cukiernicy i piekarze z Wielkopolskiej Izby Rzemieślniczej. Jury czuwało, by żaden okruszek się nie zmarnował, a pączki w całości trafiały do ust zawodników. Jednak teraz przed uczestnikami mistrzostw nie lada wyzwanie. Aby spalić jednego pączka, muszą pół godziny biegać, jeździć na rolkach albo łyżwach.

źródło: se.pl

Strona główna

artykuły sponsorowane

Artykuł sponsorowany - zapraszamy

Forum

Rehabilitacja Łódz FMC

Moim zdaniem w przypadku spraw związanych ze zdrowiem warto korzystać z usług specjalistów, dlatego polecam Wa...

gry internetowe

Przyjaciele chcę wam powiedzieć, że na naszym kasynie internetowym ...

więcej
Partnerzy serwisu:
Nowoczesny Portal Branżowy Piekarnie24.pl – piekarnie, cukiernie, lodziarnie. Darmowa rejestracja Firm mających w swojej ofercie maszyny, urządzenia, surowce, finansowanie, wnioski, dotacje, pojazdy, bhp, franczyza oraz inne. Portal branży piekarsko - cukierniczo - lodziarskiej. Darmowe strony www. Skuteczna reklama, bezpłatne ogłoszenia drobne. Piekarnia Cukiernia Lodziarnia.