Blogerzy w Poznaniu piekli Rogale świętomarcińskie

Strona główna » Aktualności » Blogerzy w Poznaniu piekli Rogale świętomarcińskie

wielkość tekstu:A | A | A

W gotowanie wkładają mnóstwo energii i pasji, a na co dzień swoimi pomysłami kulinarnymi dzielą się z innymi. Osiem popularnych w Polsce blogerek i jeden „rodzynek” pod okiem mistrza cukiernictwa upiekli tradycyjnego Rogala świętomarcińskiego. Czy nasz lokalny przysmak im smakował?
Miasto Poznań już po raz drugi zaprosiło popularnych blogerów kulinarnych na warsztaty pieczenia Rogali świętomarcinskich. Tym razem do stolicy Wielkopolski przyjechali m.in. autorzy blogów: Ziołowy Zakątek, Artkulinaria czy ChilliBite. Tajniki wypiekania półfrancuskiego ciasta z białym makiem i bakaliami odkrywali w Cukierni „Koperscy”. – Na co dzień mieszkamy w Warszawie i zawsze zazdrościliśmy mieszkańcom Poznania smaku Rogali świętomarcińskich. Teraz znamy proporcje, wiemy w jaki sposób mieszać i dodawać poszczególne składniki i na pewno sprawdzimy ten przepis, jak wrócimy do domu – mówią Magda i Adam, autorzy bloga Crust&Dust.
Warsztaty z blogerami kulinarnymi to jeden z elementów kampanii promocyjnej alleRogal. Od 16 października rogale świętomarcińskie można zamówić za pośrednictwem strony www.rogale.allegro.pl. Do tej pory użytkownicy zamówili przez Internet blisko tysiąc rogali. Akcja potrwa do 29 listopada.

Kontakt:
Łukasz Goździor 61 878 5008
Lukasz_Gozdzior@um.poznan.pl

Karolina Sondej  600 487 481
Karolina_Sondej@um.poznan.pl

źródło: Biuro Promocji Miasta Poznania

Strona główna

artykuły sponsorowane

Artykuł sponsorowany - zapraszamy

Forum

Rehabilitacja Łódz FMC

Moim zdaniem w przypadku spraw związanych ze zdrowiem warto korzystać z usług specjalistów, dlatego polecam Wa...

gry internetowe

Przyjaciele chcę wam powiedzieć, że na naszym kasynie internetowym ...

więcej
Partnerzy serwisu:
Nowoczesny Portal Branżowy Piekarnie24.pl – piekarnie, cukiernie, lodziarnie. Darmowa rejestracja Firm mających w swojej ofercie maszyny, urządzenia, surowce, finansowanie, wnioski, dotacje, pojazdy, bhp, franczyza oraz inne. Portal branży piekarsko - cukierniczo - lodziarskiej. Darmowe strony www. Skuteczna reklama, bezpłatne ogłoszenia drobne. Piekarnia Cukiernia Lodziarnia.