Dobrze zapowiadają się znane targi

Strona główna » Aktualności » Dobrze zapowiadają się znane targi

wielkość tekstu:A | A | A

Dobrze zapowiadają się znane targi …..


Najważniejszym i największym spotkaniem przedstawicieli branży piekarskiej, cukierniczej
i lodziarskiej w 2013 roku w Polsce będą Targi Przemysłu Piekarskiego i Cukierniczego BAKEPOL. Zarówno termin 7-10 września, jak i miejsce organizacji tego wydarzenia - Lublin zostały ustalone w konsultacji z profesjonalistami, przedstawicielami branży i biznesmenami. I już dziś wyraźnie widać, że ten wybór, to strzał w dziesiątkę. Zainteresowanie targami BAKEPOL jest bardzo duże.
Na ponad pół roku przed targami swoją obecność zadeklarowało już blisko prawie 30 firm. Wiadomo już, że wśród wystawców będą liderzy rynku, polskie i zagraniczne firmy będące ważnymi partnerami biznesowymi. Każdego dnia napływają nowe zgłoszenia, każdego dnia przybywa wystawców. Do udziału w targach  BAKEPOL zgłaszają się: producenci, dystrybutorzy i firmy usługowe, małe i duże podmioty. I tak jak szeroki jest zakres tematyczny tak prezentują one różne produkty począwszy od maszyn i urządzeń technologicznych, poprzez dodatki i komponenty dla piekarnictwa, cukiernictwa
i lodziarstwa, aż po akcesoria i wyposażenie piekarni, cukierni i sklepów.
Targi BAKEPOL to więcej niż miejsce prezentacji oferty i  nawiązywania kontaktów między wystawcami a odbiorcami ich produktów. To ważne miejsce spotkań profesjonalistów, wymiany doświadczeń, wiedzy i opinii, a także merytorycznych dyskusji o najistotniejszych dla branży sprawach. Warto jak najszybciej dołączyć do grupy wystawców targów BAKEPOL i znaleźć się w grupie znaczących na rynku podmiotów. Stale aktualizowana lista wystawców znajduje się na stronie
www.bakepol.pl .

Targami BAKEPOL intensywnie interesują się już również odwiedzający targi. Z zapytań kierowanych do organizatorów, jak i przeprowadzanych analiz wynika, że organizacja targów BAKEPOL w Lublinie zdecydowanie pozytywnie wpłynie na frekwencje publiczności targowej. Istotne jest to, że Lublin, który jest największym miastem na Wschodzie Polski umożliwia znaczne rozszerzenie zasięgu terytorialnego wydarzenia, zwiększenie jego dostępność dla odwiedzających z regionu wschodniej Polski, z województw ościennych, jak również z państw graniczących ze ścianą wschodnią Polski. A ponadto tradycje i klimat Lublina ułatwiają budowanie relacji z partnerami handlowymi z Białorusi, Łotwy, Ukrainy i Rosji, którzy chętniej tu przyjeżdżają.
Zarówno lokalizacja, jak i infrastruktura przestrzeni wystawienniczej w Lublinie spełniaj oczekiwania wystawców i zwiedzających. Umożliwiają przygotowanie profesjonalnej ekspozycji i zorganizowanie interesujących spotkań. Łatwy jest dojazd do terenów targowych, które znajdują się w odległości ok. 2 km od zabytkowej Starówki i centrum Lublina. Kilkaset metrów od terenów wystawienniczych są przystanki PKS i PKP. Miedzy stacją PKP, a nowoczesnym Portem Lotniczym Lublin, realizującym połączenia krajowe i zagraniczne, kursuje specjalna kolejka. Z kolei do dyspozycji osób zmotoryzowanych oddane są  parkingi na terenach wystawienniczych i w ich pobliżu.
Duże zainteresowanie targami zapowiada, że to będzie to ważne i duże wydarzenie, warto więc zaplanować pobyt na targach BAKEPOL, na których poprzedniej edycji ofertę zaprezentowało ponad 130 wystawców m.in. z Polski, Czech, Niemiec, Francji, Słowacji oraz Turcji, a zapoznało się z nią prawie 5500 profesjonalnych zwiedzających.
Więcej informacji na stronie
www.bakepol.pl
.

źródło: bakepol.pl

Strona główna

artykuły sponsorowane

Artykuł sponsorowany - zapraszamy

Forum

Nowy samochód warto ?

Jeśli ktoś posiada na takie auto fundusze to myślę, że jak najbardziej warto. Ja natomiast na ten moment zasta...

Rękawiczki foliowe

Dzień dobry, chciałbym zaoferować Państwu do zakupu rękawiczki foliowe. Posiadają wszystkie atesty i dopuszcz...

więcej
Partnerzy serwisu:
Nowoczesny Portal Branżowy Piekarnie24.pl – piekarnie, cukiernie, lodziarnie. Darmowa rejestracja Firm mających w swojej ofercie maszyny, urządzenia, surowce, finansowanie, wnioski, dotacje, pojazdy, bhp, franczyza oraz inne. Portal branży piekarsko - cukierniczo - lodziarskiej. Darmowe strony www. Skuteczna reklama, bezpłatne ogłoszenia drobne. Piekarnia Cukiernia Lodziarnia.