Ostatnia szansa na bezpłatny egzamin czeladniczy i mistrzowski na Śląsku

Strona główna » Aktualności » Ostatnia szansa na bezpłatny egzamin czeladniczy i mistrzowski na Śląsku

wielkość tekstu:A | A | A

Przypominamy, że do końca września trwa projekt „Rzemieślnicze e-kw@lifikacje”, w ramach którego cukiernicy i piekarze mogą bezpłatnie potwierdzić swoje kwalifikacje i uzyskać tytuł czeladnika lub mistrza. Do udziału zaprasza Izba Rzemieślnicza oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach.

Projekt „Rzemieślnicze e-kw@lifikacje”, realizowany przez Izbę Rzemieślniczą oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach, skierowany jest m.in. do cukierników i piekarzy. Gwarantuje on bezpłatny udział w:

  • szkoleniach technicznych w formie e-learningu, przygotowujących do egzaminu czeladniczego bądź mistrzowskiego w dostępnych zawodach: piekarz, cukiernik,
  • konsultacjach online i stacjonarnych z zakresu przedmiotowego danej branży,
  • szkoleniach przygotowujących do korzystania z platformy.


ATUTY PROJEKTU

1. Szkolenia w formie e-learningu na platformie internetowej e-Komisja, za pośrednictwem której uczestnicy projektu będą przygotowywać się do egzaminów czeladniczych/mistrzowskich. Platforma jest dostępna na www.ir.katowice.pl.

2. Bezpłatny egzamin czeladniczy i mistrzowski (obecnie koszt egzaminu czeladniczego wynosi 500,00 zł, mistrzowskiego 1000 zł).

3. Ostatnia szansa na bezpłatny egzamin w ramach finansowania z Unii Europejskiej.

4. Uczestnicy otrzymują materiały szkoleniowe, catering, zwrot kosztów dojazdu na egzamin.

5. Po uzyskaniu pozytywnego wyniku z egzaminu uczestnik projektu otrzymuje świadectwo czeladnicze/dyplom mistrzowski przetłumaczone na język angielski i niemiecki uwierzytelnione przez Związek Rzemiosła Polskiego i Ministerstwo Spraw Zagranicznych.

6. Uczestnik szkolenia otrzymuje Certyfikat ukończenia szkolenia technicznego w formie e-learningu.

Wszelkich informacji o projekcie oraz rekrutacji udzielają pracownicy Izby Rzemieślniczej oraz MSP w Katowicach pod numerem telefonu: 32 259 62 61 w.105, 103.

Projekt „Rzemieślnicze e-kw@lifikacje” jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego (X.2012 –IX.2013 roku) w ramach Poddziałania 9.6.1.

źródło: mistrzbranzy.pl

Strona główna

artykuły sponsorowane

Artykuł sponsorowany - zapraszamy

Forum

szkolenia

byłam niedawno na szkoleniu z zakresu terapii keratynowej, bardzo mi się to spodobało i wprowadziłam ten zabie...

mieszkanie we Wrocławiu

Jeśli w swoim mieszkaniu chcecie bardzo ładną podłogę to polecam wam wejść na stronę internetową ...

więcej
Partnerzy serwisu:
Nowoczesny Portal Branżowy Piekarnie24.pl – piekarnie, cukiernie, lodziarnie. Darmowa rejestracja Firm mających w swojej ofercie maszyny, urządzenia, surowce, finansowanie, wnioski, dotacje, pojazdy, bhp, franczyza oraz inne. Portal branży piekarsko - cukierniczo - lodziarskiej. Darmowe strony www. Skuteczna reklama, bezpłatne ogłoszenia drobne. Piekarnia Cukiernia Lodziarnia.