Cukiernicza królowa z amerykańskiego hotelu

Strona główna » Aktualności » Cukiernicza królowa z amerykańskiego hotelu

wielkość tekstu:A | A | A

Amerykanka Cher Harris zdobyła tytuł Pastry Queen 2014 na Mistrzostwach Świata Kobiet w Cukiernictwie rozgrywanych we włoskim Rimini w trakcie targów Sigep. W tym roku Polska nie miała swojej reprezentantki w tych zawodach.

Cher Harris jest samoukiem. Pani architekt z wykształcenia, gdy tylko odkryła w sobie nową pasję i zapragnęła zostać cukiernikiem od razu rozpoczęła intensywne szkolenie w tym kierunku. Po pierwszych doświadczeniach zawodowych oraz pracy w kilku różnych hotelach, na dobre zadomowiła się w hotelu Hershey w mieście o tej samej nazwie w stanie Pensylwania w USA. Kieruje 12-sosobową ekipą hotelowych cukierników, którzy o swojej szefowej mówią, że jest wielką profesjonalistką, dla której przede wszystkim liczy się najwyższa jakość ciast i deserów, jakie przygotowuje dla hotelowych gości.
W rywalizacji o tytuł najlepszej kobiety-cukiernika 2014 roku Amerykanka pokonała dziesięć konkurentek z Brazylii, Białorusi, Meksyku, Japonii, Szwajcarii, Francji, Kolumbii, Rosji, Chorwacji i z Maroko. W mistrzostwach zabrakło reprezentantki gospodarzy. Przypomnijmy, że to właśnie Włoszka Sonia Balacchi zdobyła tytułu Pastry Queen podczas pierwszej edycji mistrzostw przed dwoma laty. Polskę reprezentowała wówczas Marlena Szymaś z poznańskiej cukierni Kandulski, która wówczas zajęła wysokie 5. miejsce.

źródło: bakeandsweet.pl

Strona główna

artykuły sponsorowane

Artykuł sponsorowany - zapraszamy

Forum

basen

Allegro ...

Aplikacja na telefon, która pomoże Ci rz...

Mi wystarczyła ciąża, aby rzucić i już nigdy do tego nie wrócić ...

więcej
Partnerzy serwisu:
Nowoczesny Portal Branżowy Piekarnie24.pl – piekarnie, cukiernie, lodziarnie. Darmowa rejestracja Firm mających w swojej ofercie maszyny, urządzenia, surowce, finansowanie, wnioski, dotacje, pojazdy, bhp, franczyza oraz inne. Portal branży piekarsko - cukierniczo - lodziarskiej. Darmowe strony www. Skuteczna reklama, bezpłatne ogłoszenia drobne. Piekarnia Cukiernia Lodziarnia.