Strona główna
niedziela, 14 sierpnia 2022 r.
Imieniny: Alfred, Maksymilian

Grand Village Chleb Na Żądanie od Agrano

Strona główna » Aktualności » Grand Village Chleb Na Żądanie od Agrano

wielkość tekstu:A | A | A

Agrano, lider w branży piekarniczej, z okazji Międzynarodowego Dnia Chleba (16 października) przygotował wyjątkową nowość – GRAND VILLAGE – najwyższej jakości mieszankę piekarniczą do produkcji m.in. wiejskiego chleba „Polny Łan”.

Unikalną cechą GRAND VILLAGE jest innowacyjna koncepcja „prosto z chłodni”, co oznacza, iż zawsze można mieć świeży chleb w 30-40 min. ze względu na możliwość przechowywania gotowego ciasta w chłodni.
Jedną z najważniejszych potrzeb piekarni jest stałe posiadanie świeżego chleba, co często stanowi problem ze względów logistycznych czy możliwości produkcyjnych. Naprzeciw tym trudnościom wychodzi Agrano, wprowadzając wysokiej jakości mieszankę piekarniczą GRAND VILLAGE do produkcji m.in. chleba „Polny Łan”. Nowy produkt Agrano to ceniona mieszanka przez piekarzy w całej Europie. Innowacyjność GRAND VILLAGE polega na sposobie fermentacji a co za tym idzie przechowywania gotowego ciasta, które to nie wymaga  natychmiastowego wypieku. Dzięki temu zarówno piekarnia, jak i sklep mogą odpiekać pieczywo na bieżąco w zależności od potrzeb. Czas przechowywania w chłodni to aż do 72 godziny.
- Grand Village to innowacyjna koncepcja produktu, która z pewnością ułatwi pracę wielu piekarzom, a Klientom piekarni zapewni stały dostęp do świeżego chleba. Nowy produkt  Agrano to mieszanka 25%, która nadaje się do długiego procesu fermentacji w stałej temperaturze 4-6 oC. Pieczywo na bazie Grand Village, m.in. „Polny łan”  charakteryzuje się dużą porowatością miękiszu, wilgotnością (wydajność 170-180) oraz charakterystycznym lekko słodowym smakiem. Poprzez własną inwencję każdy piekarz może stworzyć własny, niepowtarzalny, rodzaj pieczywa, bazując jedynie na mieszance Grand Village – informuje Robert Hojda, technolog-piekarz Agrano/ Martin Braun.
Grand Village jest bardzo proste w produkcji, dzięki czemu nie wymagana jest zaawansowana wiedza technologiczna. Ciasto może być wypiekane bezpośrednio z chłodni, dzięki czemu piekarze w wielu krajach nazywają te produkty, na bazie tej mieszanki „Chlebem Na Żądanie” .
- Nowa mieszanka Agrano to swego rodzaju mały przełom w procesie produkcji pieczywa, dlatego zdecydowaliśmy, aby jego premiera odbyła się w przeddzień Międzynarodowego Dnia Chleba. Jesteśmy przekonani, iż innowacyjność Grand Village w połączeniu z innymi atrakcyjnymi promocjami, które przygotowaliśmy dla piekarzy z okazji Święta Chleba będą dla nich miłą niespodzianką. Szczegóły oferty z przyjemnością przedstawią nasi przedstawiciele handlowi oraz technologowie-piekarze – podsumowuje Krystian Cieślak, Kierownik Działu Marketingu Martin Braun i Grados.

źródło: piekarstwo.elamed.pl

Strona główna

artykuły sponsorowane

Artykuł sponsorowany - zapraszamy

Forum

Wolny czas

Faktycznie ja również w wolnym czasie bardzo chętnie gram w koszykówkę i tak naprawdę również się tą dyscyplin...

Skuteczne tabletki na odchudzanie

A takie w ogóle istnieją? ...

więcej
Partnerzy serwisu:
Nowoczesny Portal Branżowy Piekarnie24.pl – piekarnie, cukiernie, lodziarnie. Darmowa rejestracja Firm mających w swojej ofercie maszyny, urządzenia, surowce, finansowanie, wnioski, dotacje, pojazdy, bhp, franczyza oraz inne. Portal branży piekarsko - cukierniczo - lodziarskiej. Darmowe strony www. Skuteczna reklama, bezpłatne ogłoszenia drobne. Piekarnia Cukiernia Lodziarnia.