Czy istnieje kawa idealna?

Strona główna » Aktualności » Czy istnieje kawa idealna?

wielkość tekstu:A | A | A

"…ma czarność węgla, przejrzystość bursztynu, zapach moki i gęstość miodowego płynu." To opis kawy doskonałej zaczerpnięty z „Pana Tadeusza”. A czy Państwo znają już smak idealnej kawy? Jeśli nie, to jest okazja ku temu by go poznać. Która z nich okaże się hitem na V Targach Wyposażenia i Produktów dla Gastronomii FOOD-to-GO, która podbije kubki smakowe targowych gości? Tego dowiemy się w dniach 4-5 lutego 2015r. w Gdańsku.
W czym tkwi tajemnica prawidłowo zaparzonej kawy? Dzięki czemu można uzyskać niepowtarzalny aromat i smak? Na te oraz wiele innych pytań odpowiedzą wystawcy, którzy w ramach wydarzenia zdradzą tajniki swojego fachu.
Targi FOOD-to-GO to nie tylko dwa wystawiennicze dni. To również spotkania z profesjonalistami oraz szereg towarzyszących targom prezentacji i szkoleń. Nie zabraknie również stref tematycznych, przygotowanych zgodnie z zapotrzebowaniem rynku. Jedną z nich będzie Strefa Deserowych Inspiracji, która w ramach minionej edycji wzbudziła bardzo duże zainteresowanie zarówno gości, wystawców, jak i mediów.
Do udziału w strefie zachęcamy przede wszystkim producentów i dystrybutorów m.in.:
• Sprzętu i akcesoriów do parzenia i serwowania kawy, herbaty, czekolady.
• Maszyn do lodów i bitej śmietany, jogurtów, wafli.
• Dodatków i mieszanek cukierniczych, deserów.
• Wyposażenia cukierni, lodziarni, kawiarni oraz piekarni

„Tym co nas motywuje to zadowolenie osób, z którymi współpracujemy” – mówi Anna Przyborowska, Specjalista ds. Organizacji Targów. A pozytywnych opinii z całą pewnością nie brakuje. Jak twierdzi  Beata Mozer, Area Sales Manager „Coffema International Sp. z o.o. targi FOOD-to-GO ocenia bardzo korzystnie. Przekonała nas rzetelność i profesjonalizm Organizatora. Wysoka frekwencja Gości oraz duże zainteresowanie Klientów wpłynęły na ilość nawiązanych kontaktów handlowych.”
Jedno jest pewne, targi FOOD-to-GO zapowiadają się wyjątkowo ciekawie i już dziś można stwierdzić, że będzie to najważniejsze wydarzenie w branży gastronomicznej w 2015 roku na Pomorzu.
Zachęcamy do odwiedzenia strony TARGÓW, aby bliżej poznać wydarzenie.

Organizator:
easyFairs Poland Sp. z o.o.
Tel: +48 12 651 95 20
Fax: +48 12 651 95 22
poland@easyfairs.com

Kontakt:
Anna Przyborowska
Specjalista ds. Organizacji Targów
Tel: +48 12 651 95 32  
Mob: +48 509 926 679  
anna.przyborowska@easyfairs.com

źródło: easyfairs.com/pl

Strona główna
Partnerzy serwisu:
Nowoczesny Portal Branżowy Piekarnie24.pl – piekarnie, cukiernie, lodziarnie. Darmowa rejestracja Firm mających w swojej ofercie maszyny, urządzenia, surowce, finansowanie, wnioski, dotacje, pojazdy, bhp, franczyza oraz inne. Portal branży piekarsko - cukierniczo - lodziarskiej. Darmowe strony www. Skuteczna reklama, bezpłatne ogłoszenia drobne. Piekarnia Cukiernia Lodziarnia.