Strona główna
środa, 29 stycznia 2020 r.
Imieniny: Franciszek, Konstancja

Festiwal Czekolady i Słodyczy

Strona główna » Aktualności » Festiwal Czekolady i Słodyczy

wielkość tekstu:A | A | A

W dniach 15 i 16 listopada 2014 roku zapraszamy wszystkich miłośników czekolady, wyrobów czekoladowych, ciast i ciasteczek oraz innych słodkości do udziału w Międzynarodowym Festiwalu Czekolady i Słodyczy w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. To będzie wspaniała okazja, żeby rozsmakować się w tym, co najpyszniejsze i najsłodsze w ofercie producentów słodyczy, a także najlepszych Polskich cukierników.

Festiwal uświetnią krajowi i zagraniczni wystawcy, którzy zaprezentują zwiedzającym bogaty wybór słodkości, od klasycznych czekolad po wyrafinowane wyroby sztuki cukierniczej i czekoladowe dzieła sztuki. Udział w Festiwalu będzie wspaniałą okazją do spróbowania wyrobów lokalnych producentów, skosztowania absolutnych nowości i zakupu słodkich pamiątek w okazyjnych cenach.

Atrakcje

Na wszystkich zwiedzających czeka moc słodkich i niezwykle interesujących atrakcji, wśród których:
- Pokaz mody czekoladowej
- Pokaz znakomitych mistrzów cukiernictwa i artystów czekolady
- Konkurs i wystawa tortów okolicznościowych
- Wystawa ukazująca historię i produkcję czekolady

Strefa dla dzieci

W dniach 15 i 16 listopada zapraszamy najmłodszych do Czekoladowego Przedszkola, które specjalnie dla nich zostanie zorganizowane na terenie Międzynarodowego Festiwalu Czekolady i Słodyczy w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

W przedszkolu na najmłodszych uczestników Festiwalu będzie czekała profesjonalna opieka wykfalifikowanego, niezwykle kreatywnego i słodkiego personelu, cała moc przepysznych atrakcji, animacji oraz gier i zabaw edukacyjno-rozrywkowych.

Pozostawione pod naszą opieką dzieci przyjemnie spędzą czas w otoczeniu, które będzie dla nich komfortowe, bezpieczne i ciekawe. Każde dziecko znajdzie w naszym przedszkolu kreatywne i interesujące zajęcie, dzięki czemu z przyjemnością będzie wspominało udział w Festiwalu Czekolady i Słodyczy.

Warsztaty kulinarne

W ramach I Międzynarodowego Festiwalu Czekolady i Słodyczy odbędą się profesjonalne warsztaty kulinarne, w ramach których uznani cukiernicy będą dzielili się z uczestnikami swoimi słodkimi sekretami dotyczącymi domowych deserów i wypieków.

Uczestnicy warsztatów dowiedzą się jak w domowych warunkach wyczarować bajkowe ciasta i niezapomniane desery na każdą okazję, które będą zachwycały przepięknym wyglądem, cudownym aromatem i unikalnym smakiem.

W programie porady dotyczące pieczenia i dekorowania ciast, a także komponowania olśniewających deserów z ogólnodostępnych produktów oraz całe mnóstwo słodkich i bardzo słodkich inspiracji.

Więcej informacji na www.festiwal.exposweet.pl

źródło: festiwal.exposweet.pl

Strona główna

artykuły sponsorowane

Artykuł sponsorowany - zapraszamy

Forum

Materac dziecięcy

Jak dla mnie materac dziecięcy musi być również przede wszystkim wygodny. Ja sama używam materaca ...

Dobry materac do sypialni

Jak najbardziej wybór dobrego materaca do sypialni to bardzo ważna kwestia. Dlatego ja zdecydowałam się od raz...

więcej
Partnerzy serwisu:
Nowoczesny Portal Branżowy Piekarnie24.pl – piekarnie, cukiernie, lodziarnie. Darmowa rejestracja Firm mających w swojej ofercie maszyny, urządzenia, surowce, finansowanie, wnioski, dotacje, pojazdy, bhp, franczyza oraz inne. Portal branży piekarsko - cukierniczo - lodziarskiej. Darmowe strony www. Skuteczna reklama, bezpłatne ogłoszenia drobne. Piekarnia Cukiernia Lodziarnia.