Festiwal Czekolady i Słodyczy

Strona główna » Aktualności » Festiwal Czekolady i Słodyczy

wielkość tekstu:A | A | A

W dniach 15 i 16 listopada 2014 roku zapraszamy wszystkich miłośników czekolady, wyrobów czekoladowych, ciast i ciasteczek oraz innych słodkości do udziału w Międzynarodowym Festiwalu Czekolady i Słodyczy w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. To będzie wspaniała okazja, żeby rozsmakować się w tym, co najpyszniejsze i najsłodsze w ofercie producentów słodyczy, a także najlepszych Polskich cukierników.

Festiwal uświetnią krajowi i zagraniczni wystawcy, którzy zaprezentują zwiedzającym bogaty wybór słodkości, od klasycznych czekolad po wyrafinowane wyroby sztuki cukierniczej i czekoladowe dzieła sztuki. Udział w Festiwalu będzie wspaniałą okazją do spróbowania wyrobów lokalnych producentów, skosztowania absolutnych nowości i zakupu słodkich pamiątek w okazyjnych cenach.

Atrakcje

Na wszystkich zwiedzających czeka moc słodkich i niezwykle interesujących atrakcji, wśród których:
- Pokaz mody czekoladowej
- Pokaz znakomitych mistrzów cukiernictwa i artystów czekolady
- Konkurs i wystawa tortów okolicznościowych
- Wystawa ukazująca historię i produkcję czekolady

Strefa dla dzieci

W dniach 15 i 16 listopada zapraszamy najmłodszych do Czekoladowego Przedszkola, które specjalnie dla nich zostanie zorganizowane na terenie Międzynarodowego Festiwalu Czekolady i Słodyczy w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

W przedszkolu na najmłodszych uczestników Festiwalu będzie czekała profesjonalna opieka wykfalifikowanego, niezwykle kreatywnego i słodkiego personelu, cała moc przepysznych atrakcji, animacji oraz gier i zabaw edukacyjno-rozrywkowych.

Pozostawione pod naszą opieką dzieci przyjemnie spędzą czas w otoczeniu, które będzie dla nich komfortowe, bezpieczne i ciekawe. Każde dziecko znajdzie w naszym przedszkolu kreatywne i interesujące zajęcie, dzięki czemu z przyjemnością będzie wspominało udział w Festiwalu Czekolady i Słodyczy.

Warsztaty kulinarne

W ramach I Międzynarodowego Festiwalu Czekolady i Słodyczy odbędą się profesjonalne warsztaty kulinarne, w ramach których uznani cukiernicy będą dzielili się z uczestnikami swoimi słodkimi sekretami dotyczącymi domowych deserów i wypieków.

Uczestnicy warsztatów dowiedzą się jak w domowych warunkach wyczarować bajkowe ciasta i niezapomniane desery na każdą okazję, które będą zachwycały przepięknym wyglądem, cudownym aromatem i unikalnym smakiem.

W programie porady dotyczące pieczenia i dekorowania ciast, a także komponowania olśniewających deserów z ogólnodostępnych produktów oraz całe mnóstwo słodkich i bardzo słodkich inspiracji.

Więcej informacji na www.festiwal.exposweet.pl

źródło: festiwal.exposweet.pl

Strona główna

artykuły sponsorowane

Artykuł sponsorowany - zapraszamy

Forum

gry internetowe

Przyjaciele chcę wam powiedzieć, że na naszym kasynie internetowym ...

Kasino

Chłopaki, grałem kiedyś w kasynie internetowym na ...

więcej
Partnerzy serwisu:
Nowoczesny Portal Branżowy Piekarnie24.pl – piekarnie, cukiernie, lodziarnie. Darmowa rejestracja Firm mających w swojej ofercie maszyny, urządzenia, surowce, finansowanie, wnioski, dotacje, pojazdy, bhp, franczyza oraz inne. Portal branży piekarsko - cukierniczo - lodziarskiej. Darmowe strony www. Skuteczna reklama, bezpłatne ogłoszenia drobne. Piekarnia Cukiernia Lodziarnia.