Międzynarodowe Targi Spożywcze TUTTOFOOD

Strona główna » Aktualności » Międzynarodowe Targi Spożywcze TUTTOFOOD

wielkość tekstu:A | A | A

  Międzynarodowe Targi
Spożywcze TUTTOFOOD
      03-06.05.2015
     Mediolan, Włochy


Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości serdecznie zaprasza polskich producentów branży spożywczej* do udziału w Międzynarodowych Targach Spożywczych TUTTOFOOD 2015.

Organizacja polskiego stoiska narodowego na ww. targach jest elementem programu gospodarczego realizowanego przez PARP w ramach polskiego udziału w Wystawie Światowej EXPO 2015.

Targi TUTTOFOOD to jedne z najważniejszych targów produktów spożywczych nie tylko we Włoszech, ale również w Europie.

TUTTOFOOD to wydarzenie adresowane wyłącznie do profesjonalistów: agentów handlowych, importerów, dystrybutorów, przedstawicieli sieci szerokiej dystrybucji i managerów placówek gastronomicznych.

Korzyści dla polskich firm uczestniczących w targach TUTTOFOOD:

• możliwość prezentacji oferty na polskim stoisku narodowym,
• możliwość prezentacji działalności firmy podczas seminarium informacyjno-promocyjnego poświęconego polskiej branży spożywczej,
• udział w spotkaniach b2b z zagranicznymi przedsiębiorcami zainteresowanymi współpracą z polskimi podmiotami.


Udział w targach jest bezpłatny. Uczestnicy pokrywają koszty podróży i zakwaterowania we własnym zakresie.

<FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY>


ZAPRASZAMY DO KONTAKTU:

Marta Torzewska
tel. 061 869 23 54
e-mail: marta.torzewska@mtp.pl


* Z oferty mogą skorzystać firmy, których działalność nie obejmuje wyłącznie rodzajów działalności gospodarczej, które nie mogą być wspierane w ramach PO IG. Szczegółowe wytyczne dostępne są w „Opracowaniu dotyczącym rodzajów działalności gospodarczej wykluczonych z możliwości ubiegania się o dofinansowanie w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013, wynikających z zakazu udzielania pomocy publicznej w określonych sektorach działalności gospodarczej w ramach zidentyfikowanego rodzaju pomocy publicznej” dostępnym na <STRONIE>

źródło: mtp.pl

Strona główna
Partnerzy serwisu:
Nowoczesny Portal Branżowy Piekarnie24.pl – piekarnie, cukiernie, lodziarnie. Darmowa rejestracja Firm mających w swojej ofercie maszyny, urządzenia, surowce, finansowanie, wnioski, dotacje, pojazdy, bhp, franczyza oraz inne. Portal branży piekarsko - cukierniczo - lodziarskiej. Darmowe strony www. Skuteczna reklama, bezpłatne ogłoszenia drobne. Piekarnia Cukiernia Lodziarnia.