Nadzienia owocowe POLTINO - Produkt Roku!

Strona główna » Aktualności » Nadzienia owocowe POLTINO - Produkt Roku!

wielkość tekstu:A | A | A

Podczas tegorocznej edycji targów - „SWEET Targi Cukiernicze, Piekarnicze i Lodziarskie” grono niezależnych specjalistów nagrodziło najlepsze produkty nadając im tytuł „Produkt Roku”. Wśród nich I miejsce w kategorii „komponent” zdobyła firma HORTINO ZPOW Leżajsk Sp. z o.o. za nadzienia owocowe POLTINO.
Termostabilne nadzienia owocowe POLTINO powstają z owoców nie konserwowanych chemicznie. Dostępne w smakach: jagodowym, morelowym, truskawkowym, czarnej porzeczki, wiśniowym, rabarbarowo – porzeczkowym i porzeczkowo – żurawinowym w wiaderkach 12 kg. Charakteryzują się niską zawartością cukrów (25-45%) i wysokim udziałem procentowym owoców (40-55%) w zależności od smaku. Nadzienia po wypieku utrzymują barwę i smak oraz lekko przezroczystą konsystencję z widocznymi kawałkami owoców. Służą do wypiekania wszelkiego rodzaju drożdżówek, ciast i ciasteczek, tortów, pieczywa cukierniczego jako farsz do naleśników czy wyrobów garmażeryjnych np. knedli i pierogów, ale również jako element dekoracyjny na wierzchu produktów.
Firma Hortino to jedna z największych firm z branży przetwórczej oparta w 100% na polskim kapitale.
Oferta Hortino, znana m.in. z mrożonek warzywnych i owocowych marki Poltino, to także profesjonalne produkty kierowane na rynek cukierniczo – piekarski, w której oprócz nagrodzonych nadzień znajdują się również marmolady owocowe.

Więcej informacji / zamówienia na www.poltino.pl

źródło: poltino.pl

Strona główna
Partnerzy serwisu:
Nowoczesny Portal Branżowy Piekarnie24.pl – piekarnie, cukiernie, lodziarnie. Darmowa rejestracja Firm mających w swojej ofercie maszyny, urządzenia, surowce, finansowanie, wnioski, dotacje, pojazdy, bhp, franczyza oraz inne. Portal branży piekarsko - cukierniczo - lodziarskiej. Darmowe strony www. Skuteczna reklama, bezpłatne ogłoszenia drobne. Piekarnia Cukiernia Lodziarnia.