Strona główna
czwartek, 15 kwietnia 2021 r.
Imieniny: Anastazji, Bazylego, Wacławy

Konsumenci wybrali chleb!

Strona główna » Aktualności » Konsumenci wybrali chleb!

wielkość tekstu:A | A | A

"Nikt nie pożałuje, kto chleba naszego skosztuje"

Tak żartobliwie i do rymu zaprosiła do konsumpcji chleba KRAJAN Pani Joanna Zagała, Kierownik Działu Marketingu. Firma ECO TRADE odebrała nagrodę za swój produkt Złoty Medal Wybór Konsumentów 2015.

Firma ECO TRADE otrzymała za swój produkt Złoty Medal podczas targów POLAGRA-TECH 2014. W latach parzystych targi POLAGRA-TECH dedykowane sa branży piekarskiej i cukierniczej. W latach nieparzystych branża udaje się do Lublina na Targi Przemysłu Piekarskiego i Cukierniczego BAKEPOL.

Kilka slów o najlepszym produkcie piekarskim, którego zyskał uznanie konsumentów.

Chleb KRAJAN – 30% mieszanka mączna z błonnikiem i słonecznikiem

ECO TRADE Sp. z o.o., Gliwice

Krajan – 30% mieszanka mączna wzbogacona błonnikiem pokarmowym (17%) i słonecznikiem (24%). To nieocenione źródło błonnika, który dba o naszą sylwetkę i zdrowie oraz ma istotne znaczenie dla prawidłowej diety człowieka. Wysoki dodatek słonecznika, jak i ciemnego i złotego lnu, oprócz walorów wizualnych wzbogaca produkt o walory zdrowotne i plasuje pieczywo na najwyższej półce. Niekonwencjonalny kształt przyciąga uwagę, a smak usatysfakcjonuje najbardziej wymagające podniebienia.

RELACJA VIDEO

źródło: bakepol.pl

Strona główna

artykuły sponsorowane

Artykuł sponsorowany - zapraszamy

Forum

Samochód

Wczoraj miałem trochę wolnego czasu i przeczytałem mega ciekawy artykuł ...

deputat za pranie odzieży

Akurat na tych sprawach się nie znam, ale jeśli chodzi o mnie to ja jestem zdania, że sama odzież zawsze musi ...

więcej
Partnerzy serwisu:
Nowoczesny Portal Branżowy Piekarnie24.pl – piekarnie, cukiernie, lodziarnie. Darmowa rejestracja Firm mających w swojej ofercie maszyny, urządzenia, surowce, finansowanie, wnioski, dotacje, pojazdy, bhp, franczyza oraz inne. Portal branży piekarsko - cukierniczo - lodziarskiej. Darmowe strony www. Skuteczna reklama, bezpłatne ogłoszenia drobne. Piekarnia Cukiernia Lodziarnia.