Forum Rynku Kawiarni - Cukierni - Lodziarni Sweets & Coffee Forum 2015

Strona główna » Aktualności » Forum Rynku Kawiarni - Cukierni - Lodziarni Sweets & Coffee Forum 2015

wielkość tekstu:A | A | A

Zapraszamy do udziału w wyjątkowym wydarzeniu na polskim rynku. Po raz pierwszy w jednym miejscu spotykają się właściciele i menadżerowie kawiarni, cukierni i lodziarni, wybitni specjaliści, analitycy i eksperci oraz przedstawiciele firm oferujących sprzęt, produkty i usługi dla tego sektora. Sweets & Coffee Forum 2015 odbędzie się 26 maja w Westin Hotel Warsaw.
Na merytoryczną część konferencji złoży się kilka, ważnych i aktualnych dla branży bloków tematycznych. Wystąpieniom oraz dyskusjom panelowym podczas Forum towarzyszyć będzie także cykl spotkań handlowych dostawców z "kupcami" – osobami odpowiedzialnymi za wyposażenie i zaopatrzenie największych sieci kawiarni, cukierni i lodziarni w formule: Business Speed Dating. Doskonale znanej z organizowanych od lat przez BROG Marketing innych, docenianych wydarzeń jak: Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum czy Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel. Zapraszamy do udziału w konkursie Sweets & Coffee Awards 2015, którego wyniki zostaną ogłoszone podczas wieczornej, uroczystej gali z kolacją. To wyjątkowa okazja promocji najlepszych firm i lokali w Polsce, uhonorowania pracy i osiągnięć ich właścicieli, a także personelu. To również kształtowanie pozytywnego wizerunku całej branży w naszym kraju.
Forum Rynku Kawiarni - Cukierni - Lodziarni Sweets & Coffee 2015 oferuje także szeroką gamę możliwości udziału umożliwiających spełnienie oczekiwanych założeń marketingowych. Można wybrać spośród kilku typów sponsoringu, zaprezentować ofertę w sekcji wystawienniczej, umieścić reklamy, inserty, próbki produktów w materiałach konferencyjnych oraz zrealizować własne niestandardowe projekty. Odbywająca się równocześnie z konferencją wystawa jest znakomitą okazją dla firm i organizacji do prezentacji swojej aktualnej oferty już na miejscu. To doskonała przestrzeń do nawiązania bezpośrednich relacji z potencjalnymi odbiorcami oraz promocja wizerunku wśród przedstawicieli prezesów i członków zarządów sieci, "kupców" od największych odbiorców oraz właścicieli kawiarni, cukierni oraz lodziarni. Obecność w prestiżowym gronie firm, mających kluczowe znaczenie dla rynku to nie tylko niepowtarzalna szansa na wymianę doświadczeń i opinii, ale przede wszystkim na zdobycie nowych oraz utrwalenie dotychczasowych kontaktów biznesowych.
Wszystkie szczegóły znajdą Państwo na: WWW.SCFORUM.PL
Zachęcamy do udziału w wydarzeniu oraz nadsyłania zgłoszeń do konkursu Sweets & Cofee Awards 2015.
Organizatorem jest BROG Marketing - platforma mediów skutecznej komunikacji B2B – wydawca czasopism: Nowości Gastronomiczne, Świat Hoteli, Stacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.pl, www.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, Forum Rynku Paliwowego PetroTrend.

Kontakt z Organizatorem

BROG Marketing Sp. z o.o. S.K.
tel.: +48 22 594-45-72, 22 594-45-66, 664-463-72
e-mail: biuro@brogmarketing.pl
www.brogmarketing.pl

źródło: brogmarketing.pl/

Strona główna
Partnerzy serwisu:
Nowoczesny Portal Branżowy Piekarnie24.pl – piekarnie, cukiernie, lodziarnie. Darmowa rejestracja Firm mających w swojej ofercie maszyny, urządzenia, surowce, finansowanie, wnioski, dotacje, pojazdy, bhp, franczyza oraz inne. Portal branży piekarsko - cukierniczo - lodziarskiej. Darmowe strony www. Skuteczna reklama, bezpłatne ogłoszenia drobne. Piekarnia Cukiernia Lodziarnia.