Delecta i Bakalland tworzą "Wielką Księgę z Wypiekami"

Strona główna » Aktualności » Delecta i Bakalland tworzą "Wielką Księgę z Wypiekami"

wielkość tekstu:A | A | A

Delecta i Bakalland zapraszają konsumentów do współtworzenia „Wielkiej Księgi z Wypiekami”. Do końca lipca  potrwa akcja promocyjna pod hasłem „Festiwal Wypieków”, podczas której zostanie wybranych 100 najlepszych przepisów na słodkie ciasta i ciasteczka. Nagrodzone receptury oraz związane z nimi historie i anegdoty złożą się na książkę kulinarną, która trafi na rynek już tej jesieni.

 „Festiwal Wypieków” to pierwsza, tak szeroko zakrojona, wspólna akcja promocyjna Delecty i Bakallandu – marek, które od 1 lipca br. oficjalnie zafunkcjonują w jednym portfolio firmy Bakalland S.A. Oba brandy mają silny wizerunek eksperta w kategoriach związanych z wypiekami. Wspólna akcja doskonale wpisuje się w popularny trend kulinarnych poszukiwań i powrotu do sprawdzonych domowych receptur, przekazywanych z pokolenia na pokolenie. Chcemy wydobyć z szuflad nie tylko najlepsze przepisy, ale przede wszystkim przekazać historie i emocje z nimi związane.- mówi Monika Rożnowska, Starszy Kierownik Marki Delecta.

Przepisy można zgłaszać do konkursu do końca lipca br. za pośrednictwem strony www.festiwalwypiekow.pl. Oceni je trzyosobowe jury pod przewodnictwem ambasadorki marki Bakalland – Katarzyny Bujakiewicz. W składzie zasiądą: mistrzyni cukiernictwa Aleksandra Sowa i Joanna Marciniak-Wróblewska, autorka bloga Green Canoe. Na stu zwycięzców czekają także atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Akcję zaprojektowały i realizują agencje Brand Support i SHAKE HANDS. Za zakup mediów do kampanii internetowej odpowiada Starcom. Wsparcie PR zapewnia Kolterman Media Communications.

Komunikacja „Festiwalu Wypieków” prowadzona jest w mediach społecznościach, na Facebooku, YouTube i w blogosferze. Na jesień zaplanowano kolejną odsłonę akcji, tym razem w punktach sprzedaży. Szczegóły poznamy wkrótce.

źródło: piekarnie24.pl

Strona główna

artykuły sponsorowane

Artykuł sponsorowany - zapraszamy

Forum

Błędy - ile kosztują?

Czy zdarzyło się wam kiedykolwiek być ofiarą tego, że bukmacher się pomylił? Wiadomo, że różne są czasem sytua...

Własna strona internetowa

Teraz to każdy chciałby posiadać swoją stronę internetową.Sam po bardzo długim zastanowieniu zdecydowałem ze s...

więcej
Partnerzy serwisu:
Nowoczesny Portal Branżowy Piekarnie24.pl – piekarnie, cukiernie, lodziarnie. Darmowa rejestracja Firm mających w swojej ofercie maszyny, urządzenia, surowce, finansowanie, wnioski, dotacje, pojazdy, bhp, franczyza oraz inne. Portal branży piekarsko - cukierniczo - lodziarskiej. Darmowe strony www. Skuteczna reklama, bezpłatne ogłoszenia drobne. Piekarnia Cukiernia Lodziarnia.