Szczegóły firmy

Strona główna » Baza firm » "KLICH" Piekarnia - Cukiernia

wielkość tekstu:A | A | A

"KLICH" Piekarnia - Cukiernia

woj. małopolskie

Opis:

"KLICH" Piekarnia - Cukiernia została założona w maju 1939 roku.
Od początku działalności głównym celem firmy była produkcja wyrobów o najwyższej jakości, z czasem uruchomiono dział cukierniczy i ciastkarski, co zwiększyło atrakcyjność oferty dla klientów.

Klich Piekarnia Cukiernia jest do dnia dzisiejszego firmą rodzinną, która przez lata pracy ewoluowała dostosowując się do bieżących potrzeb rynkowych i w chwili obecnej jest nowoczesnym zakładem łączącym tradycje (receptury rodzinne) z nowoczesnością (automatyka produkcji). Zatrudniamy ponad 100 osób, pracujemy w oparci o systemy zarządzania jakością GMP, GHP oraz HACCP, prowadzimy sprzedaż detaliczną we własnych placówkach firmowych (22 punkty) w, których w większości wypiekamy przy klientach pieczywo drobne typu kajzerka, zapiekanka, pizza. Mamy również duże doświadczenie we współpracy z sieciami handlowymi takimi jak: Carrefour, Jeronimo Martins (Biedronka) Delikatesy Centrum, Alma S.A oraz mniejszymi regionalnymi sieciami handlowymi i hurtowniami.

Sprzedaż wspomagamy różnego rodzaju akcjami promocyjnymi, oraz reklamą (media, ulotki, na autobusach MPK, bilbordy, siatki, torby z firmowym logo itp.) Przez lata działalności, firma stworzyła rozpoznawalną markę w regionie, a w przyszłości w planach ma ekspansję na rynki sąsiednich krajów.

id: 1061

Strona główna

artykuły sponsorowane

Artykuł sponsorowany - zapraszamy

Forum

Chleb z niskim indeksem?

Cześć, mam w domu maszynę do wypiekania chleba, mam też sprawny piekarnik i dwie całkiem zdolne ręce. Czego ni...

Stosujecie odżywki?

Czy stosujecie odżywki białkowe albo inne tego typu produkty dbając o swoją formę czy raczej tylko trening i n...

więcej
Partnerzy serwisu:
Nowoczesny Portal Branżowy Piekarnie24.pl – piekarnie, cukiernie, lodziarnie. Darmowa rejestracja Firm mających w swojej ofercie maszyny, urządzenia, surowce, finansowanie, wnioski, dotacje, pojazdy, bhp, franczyza oraz inne. Portal branży piekarsko - cukierniczo - lodziarskiej. Darmowe strony www. Skuteczna reklama, bezpłatne ogłoszenia drobne. Piekarnia Cukiernia Lodziarnia.