Zwiększ zyski ze swoich sklepów

Zwiększ zyski ze swoich sklepów

Postprzez graluk » 08 Paź 2013 14:45

Szanowne koleżanki i koledzy, wywodzę się z branży piekarniczo cukierniczej. W chwili obecnej jestem produkt menadżerem wyrobu który dedykowany jest do sklepów piekarniczo cukierniczych. Produkt nie stanowi żadnej konkurencji do klasycznych wyrobów piekarniczo cukierniczych, zadaniem produktu jest zwiększenie koszyka zakupowego, zwiększenie marży, urozmaicenie oferty punktu. Dzięki omawianemu produktowi sklep jest jeszcze bardziej „zatowarowany” szczególnie w porach od godz południowych kiedy to wszystkie sklepy pustoszeją i sprawiają wrażenie niedotowarowanych lub źle prowadzonych. Średnia wielkość zarobku na sklepie wynosi 11 zł/ dzień. Obecnie zaopatruje ok 450 punktów piekarniczo cukierniczch. Dla poszczególnych firm produkuję produkty pod marką danego klienta. Zainteresowane osoby które posiadają co najmniej 20 sklepów firmowych proszę o kontakt mailowy: lug@wp.pl
graluk

Re: Zwiększ zyski ze swoich sklepów

Postprzez Palik » 10 Paź 2013 18:21

a ile trzeba zainwestować, bo dzienny zysk z tego przedsięwzięcia nie powala
Palik

Postprzez graluk » 15 Paź 2013 20:37

kolego produkt ma charakter spożywczy, jest podobny do pieczywa Wasa, sucharów. Każdy kto zobaczy prezentacje ( wysyłam mailem) stwierdzi że trudno go opisać. Wejście w biznes kosztuje 0 zł, jedyne co trzeba zrobić to omówić szczegóły współpracy,podać adres dostawy, przesłać do mnie swoje etykiety ( napiszemy na nich: nazwę, skład, TPS, oraz formułkę: Wyprodukowano dla:......... w Unii Europejskiej ) i czekać na dostawę ( na chwile obecną ok 8-10 dni, sporo zamówień :) )
graluk

Postprzez Palik » 16 Paź 2013 20:09

W takim razie proszę o prezentacje na maila
impres883@interia.pl jestem ciekawy tego cuda :)
Palik

Postprzez dominika123 » 22 Paź 2021 09:17

Też jestem ciekawa, ale to chodzi o zysk sklepu spożywczego czy nie ma to nacisku na kategorię ?

Postprzez gibon » 08 Cze 2022 08:10

Przy okazji rozwiązania, które po prostu powinny się pojawiać przy takich działalnościach - https://salmonhygiene.pl/oferta/produkt ... ezpieczne/ Tutaj nie ma się nad czym zastanawiać. Kwestia prostych kroków i da się zoptymalizować rozwiązania, a produkty tego typu są po prostu niezbędne.
gibon

Wróć do DUŻE PIEKARNIE

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość