Strona 1 z 1

transport ładunków

PostWysłany: 21 Wrz 2019 00:57
przez illinka
Doradzić firmie spedycyjnej. Rodzaj ładunku to żywność. Dostawca jest producentem.

Re: transport ładunków

PostWysłany: 22 Wrz 2019 15:32
przez zarina
W Internecie zapoznaj się z listą firm transportowych zajmujących się transportem multimodalnym i posiadających dużą flotę pojazdów.

Re: transport ładunków

PostWysłany: 23 Wrz 2019 20:24
przez angella
Mogę polecić firmę zammler https://www.zammler.com.pl/. Firma zapewnia transport drogowy na terenie całej Europy. Nasza firma wielokrotnie korzystała z usług firmy Zammler do transportu towarów do Portugalii. Ładunek zawsze był dostarczany bezpiecznie i na czas.

Re: transport ładunków

PostWysłany: 16 Wrz 2021 12:52
przez syble15
Jestem na etapie otwierania swojej działalności, lecz nieco obawiam się właśnie o kwestie logistyki i spedycji. Poszukuję godnej polecenia firmy, która załatwi mi transport do Turcji. W sieci znalazłem taką firmę https://www.3cargo.com/transport/turcja/ Nie chciałbym się zawieść, dlatego wolę dopytać i poszukać czegoś sprawdzonego. Chciałbym nawiązać z tą firmą dłuższą współpracę i mieć pewność, że wszelkie formalności związane z odprawą celną itd. będą załatwione należycie. Będę wdzięczny, jeśli coś podpowiecie w tej kwestii. Pozdrawiam ;)

Re: transport ładunków

PostWysłany: 26 Paź 2021 10:54
przez dominika123
Jeśli szukasz firmy do transportu to https://przeprowadzkiwroclaw.biz.pl polecam ich, mam namiary od znajomych.

Re: transport ładunków

PostWysłany: 05 Sie 2022 18:26
przez barbarra
Tak naprawdę takie kwestie są bardzo ważne i ja również jestem zdania, ze na pewno dobrze jest wiedzieć jak najwięcej o sprawach związanych z transportem. Sama nawet całkiem niedawno natrafiłam na bardzo interesujący materiał https://gsszkolenia.pl/poradniki/przewo ... -kosztuje/ i już teraz wiem ile kosztuje i czym w ogóle jest przewóz rzeczy.