W tym zawodzie zawsze jest praca

W tym zawodzie zawsze jest praca

Postprzez Mariusz100 » 23 Lis 2018 23:22

Problem ze zdobyciem dobrej pracy był od zawsze. Jednak z mojego doświadczenia wiem, że zdecydowanie najwięcej ofert pracy zawsze było dla sprzedawców. Od zawsze dużo firm poszukiwało handlowców. Jak się zastanowić, to praktycznie każda firma szuka sprzedawców kilka razy w roku. W firmach notorycznie brakuje handlowców. Rozmawiałam z wieloma menedżerami do spraw handlowych i każdy miał problem z pozyskaniem handlowców. Dlatego polecam ten zawód. Wiadomo, że handlowiec ma zawsze dużo pracy, a klienci nie zawsze są mili. Szefowie też chcą wykonania 100% planów. Jednak w zawodzie handlowca można zarobić niezłą pensję podstawową oraz premię. Dodatkowo jak handlowiec jest dobry to nie ma obaw, że straci pracę. Jednak aby być dobrym handlowcem to przede wszystkim trzeba mieć silną wewnętrzną motywację, mieć opanowane techniki sprzedaży. Warto też wybrać się na dobre szkolenie. Jest wiele firm szkoleniowych, które organizują dobre szkolenia. Ważne jest też ustawienie systemu sprzedażowego. Dobrze wybrana firma konsultingowa (np. http://www.cepolska.pl/doradztwo-handlowe.html )może pomóc ustawić cały system sprzedaży w firmie. Nie samymi umiejętnościami handlowymi da się zapewnić wzrost sprzedaży. Ważne jest aby poza umiejętnościami handlowca ustawiona została organizacja pracy handlowca, plany, system motywacyjny, sposób dotarcia do klienta, cała akcja ofertowa. Dzięki temu później dużo łatwiej jest uzyskiwać wzrost sprzedaży. Tak czy inaczej, polecam zawód handlowca. Jak ktoś nie obawia się ciężko pracować, to będzie mógł się w nim odnaleźć.
Mariusz100

Re: W tym zawodzie zawsze jest praca

Postprzez Olga1986 » 18 Kwi 2019 06:55

Tak, w tym zawodzie nie pozostaniesz bez pracy. Polecam rzucić okiem na tę stronę - tutaj wygodny interfejs do poszukiwania pracy, sprawdzone oferty pracy i powiadomienia.
https://pl.jobsora.com/
Olga1986

Wróć do PRACA

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości