Osuszanie, chłodzenie, wentylacja piekarni oraz cukierni

Re: Osuszanie, chłodzenie, wentylacja piekarni oraz cukierni

Postprzez barbarra » 05 Maj 2022 17:27

Na pewno w takich miejscach również sama jakość powietrza powinna być jak najlepsza i wydaje mi się, że również dość ważnym jest czystość wentylacji. Ja właśnie takie prace zleciłam firmie https://brawent.pl/ i teraz już jestem pewna, że moja wentylacja działa jak należy.
barbarra

Postprzez viosk2 » 11 Maj 2022 14:04

Kawiarnie i piekarnie muszą być suche, ponieważ gdy są mokre, ziarna kawy mogą się sklejać i tworzyć nieprzyjemną konsystencję podczas parzenia. Ponadto, gdy woda wysycha na powierzchniach, może rozwijać się pleśń.
Pasteryzacja żywności to proces, który zabija szkodliwe mikroorganizmy. Żywność jest podgrzewana w czystym pomieszczeniu...
viosk2

Postprzez barbarra » 25 Sie 2022 17:29

Poniekąd sama klimatyzacja jak dla mnie jest zdecydowanie najważniejsza i ja również staram się wszystko robić, aby zawsze ona była w jak najlepszej jakości. Bardzo fajnie, że właśnie firma https://expertczystosci.pl/czyszczenie-klimatyzacji zajmuje się profesjonalnie czyszczeniem klimatyzacji to można mieć pewność, że będzie nam działała przez wiele lat.
barbarra

Postprzez bryce03 » 02 Wrz 2022 13:13

Jeśli zależy ci na osuszeniu budynku to skontaktuj się ze specjalną firmą, która oferuje takie usługi. Jeśli zbagatelizujesz problem to może doprowadzić on do rozwinięcia się pleśni, która jest bardzo szkodliwa dla zdrowia.
Awatar użytkownika
bryce03

Miejscowość: Świebodzice

Poprzednia

Wróć do MASZYNY I URZĄDZENIA

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość