Strona 1 z 1

Dobry materac do sypialni

PostWysłany: 02 Kwi 2019 14:55
przez barbarra
Cześć wszystkim.
Przymierzam się do zrobienia małego remontu w sypialni i oczywiście chcę wymienić łóżko. Jednak wiem, że dobry materac to absolutna podstawa. Upatrzyłam sobie materac https://senpo.pl/materace/materace-160x200/ i może jest ktoś kto podobnego używa? Zależy mi na tym aby wiedzieć czy faktycznie jest tak wygodny jak o nim piszą.

Re: Dobry materac do sypialni

PostWysłany: 19 Cze 2019 09:06
przez pieknyolek
Ciężko wybrać dobry materac. Moim zdaniem nie ma co szukać w internecie tylko należy iść i materac przetestować przed kupnem.[URL=https://domyhbe.pl/]Budowa domów drewnianych[/URL]

Re: Dobry materac do sypialni

PostWysłany: 19 Cze 2019 09:08
przez pieknyolek

Re: Dobry materac do sypialni

PostWysłany: 25 Lip 2019 10:56
przez Adrianek55
Też uważam, że materac jest jedną z tych rzeczy, których nie powinno się kupować przez Internet. Nie pomogą Ci opinie innych, bo to, co dla nich może być wygodnie, dla Ciebie wcale nie musi takie być. Najlepiej jest przejść się do sklepu stacjonarnego (albo kilku) i po prostu położyć się na dostępnych tam materacach i sprawdzić, który będzie odpowiedni.

Re: Dobry materac do sypialni

PostWysłany: 25 Lip 2019 12:36
przez beatkamaje
ja przeszłam się do salonu z materacami i tam mi pan sprzedawca pomógł dobrać pod to co potrzebuję i lubię

Re: Dobry materac do sypialni

PostWysłany: 01 Sie 2019 09:52
przez Ewelinka23
Z doświadczenia wiem, że materac najlepiej jest wybrać osobiście w sklepie stacjonarnym. Kilka lat temu kupiłam przez Internet i okazało się, że był jednak dla mnie za miękki. Pozbyłam się go i wybrałam w sklepie taki, który był dla mnie najwygodniejszy.

Re: Dobry materac do sypialni

PostWysłany: 15 Lis 2019 11:21
przez majkelo
Poza dobrym materacem należy pamiętać o regularnych odwiedzinach specjalistów tacy jak fizjoterapeuci, którzy naprawdę potrafią zdziałać cuda.

Re: Dobry materac do sypialni

PostWysłany: 27 Sty 2020 21:59
przez barbarra
Jak najbardziej wybór dobrego materaca do sypialni to bardzo ważna kwestia. Dlatego ja zdecydowałam się od razu na materac https://www.kaszmirowysen.pl/Materac-na ... -do-spania i teraz na pewno nie zamieniłabym go na żaden inny.

Re: Dobry materac do sypialni

PostWysłany: 22 Lut 2020 20:44
przez barbarra
Od ostatniego czasu udało mi się jeszcze przeszukać kilka kolejnych stroni wpadłam na kolejny bardzo dobrej jakości materac. Są to materace z firmy https://godre.pl/Materace-na-wymiar/Mat ... -do-spania i z tego co mi wiadomo to zbierają bardzo dobre recenzje. Więc już wiem jaki materac będę musiała przetestować.