Strona 1 z 1

Materac dziecięcy

PostWysłany: 23 Kwi 2019 19:51
przez barbarra
Hej wszystkim.
Właśnie planuję mały remont u dzieci w pokoju no i wszystko idzie do wymiany łącznie z łóżkiem. Jak najbardziej również materac dziecięcy https://senpo.pl/materace/materace-dzieciece/ będzie nowy. No i tutaj mam pytanie. Czy może wiecie jaki wpływ ma ma prawidłowy dobór materaca dla dziecka? Jeśli nie to zapraszam do dyskusji.

Re: Materac dziecięcy

PostWysłany: 13 Wrz 2019 07:27
przez Bogdan33232
Ja za swój materac dałem bardzo dużo pieniędzy.Sam nawet nie wiedziałem że materac jest taki drogi.

Re: Materac dziecięcy

PostWysłany: 22 Wrz 2019 13:00
przez kosownik
Do materaca koniecznie dokup ochraniacz. u nas sprawdza się ten model https://ochraniacz-na-materac.pl . Jest wytrzymały, nieprzemakalny, antyalergiczny, wykonany z dobrych jakościowo materiałów, higieniczny. Ma wszyte szerokie gumki co sprawia ze nie przesuwa się pod prześcieradłem.

Re: Materac dziecięcy

PostWysłany: 28 Sty 2020 19:58
przez barbarra
Jak dla mnie materac dziecięcy musi być również przede wszystkim wygodny. Ja sama używam materaca https://www.kaszmirowysen.pl/Materac-na ... -do-spania i jestem przekonana, że gdyby nie on to nie wiem czy mogłabym się porządnie wyspać. Taka sama zasada tyczy się również dzieci.

Re: Materac dziecięcy

PostWysłany: 20 Mar 2020 21:48
przez barbarra
Całkiem niedawno również miałam okazję spać na materacu https://godre.pl/Materace-na-wymiar/Mat ... -do-spania więc śmiało mogę przyznać, że jestem bardzo zadowolona jeśli chodzi o sam komfort spania. Tym bardziej, że jak wstawałam rano to czułam się naprawdę bardzo dobrze wypoczęta, co moim zdaniem jest bardzo znaczące.

Re: Materac dziecięcy

PostWysłany: 14 Kwi 2020 10:53
przez zmoen
Wybór materaca musi być przemyślaną decyzją, jest to kluczowy element w sypialni.

Re: Materac dziecięcy

PostWysłany: 12 Cze 2020 11:50
przez corwind
Wybór materaca musi być przemyślany, powinien być dopasowany do wzrostu i wagi.

Re: Materac dziecięcy

PostWysłany: 05 Lip 2020 19:20
przez barbarra
Jak już powyżej wspominałam to faktycznie zakup materaca jest bardzo ważną sprawą i to pozostaje bezsporne. Jednak udało mi się również przeczytać fajny wpis https://ranking-materacy.pl/dla-kogo-tw ... i-materac/ gdzie dokładnie jest wytłumaczone to dla kogo przeznaczony jest twardy, a dla kogo miękki materac.