Strona 1 z 1

Macie jakieś hobby?

PostWysłany: 27 Kwi 2019 22:18
przez monomes1
Zastanawiam się jakie macie hobby i co lubicie robić w wolnym czasie? Ja na przykład interesuje sie numizmatyka i często swoją kolekcję powiększam za pomocą tego sklepu https://www.skarbnicanarodowa.pl/ . Wydaje mi sie, że mozna tu znaleźć wiele ciekawych numizmatów oraz pełnych kolekcji

Re: Macie jakieś hobby?

PostWysłany: 26 Wrz 2019 11:28
przez dagmara04
Moim hobby jest szycie ubrań. Zaczęłam jakieś 3 lata temu i idzie mi coraz lepiej. Uwielbiam przeglądać sklepy internetowe w poszukiwaniu materiałów. Są przepiękne i muszę się pilnować, żeby nie kupować za dużo.

Re: Macie jakieś hobby?

PostWysłany: 06 Paź 2019 15:45
przez kosownik
Ja ostatnio czytam sporo o rolnictwie https://ar.agro.pl tam jest na prawde duzo ciekawych artykułów nt czym jest nowoczesne gospodarstwo, jak dbać o uprawy polowe czy ogrodnicze, a także jak przechowywać plony. To bardzo ciekawy portal.

Re: Macie jakieś hobby?

PostWysłany: 07 Paź 2019 19:22
przez martynia142
Moją pasją jest grafika. Kiedyś sporo rysowałam, a później przeniosło się to na dzieła cyfrowe. Nie planuję zajmować się tym zawodowo, choć zdarzało mi się sprzedawać moje prace. Jest to dla mnie raczej forma relaksu i czerpania przyjemności z działań artystycznych.

Re: Macie jakieś hobby?

PostWysłany: 06 Lis 2019 15:34
przez misi4k
ja uwielbiam eksperymentować z włosami, ale ostatnio zbyt częste farbowanie mocno je zniszczyło, skorzystałam więc z zabiegu wygładzającego włosy - Amazon Keratin to keratyna wysokiej jakości, wybrałam rodzaj czekoladowy i jestem bardzo z niego zadowolona! przy okazji polecam kupić kosmetyki polecane po zabiegu, dzięki nim włosy jeszcze ładniej pachną i dłużej są proste :D

Re: Macie jakieś hobby?

PostWysłany: 15 Lis 2019 12:06
przez biale
Przez to że mam cukrzyce musiałem zaprzestać uprawiania sportów co było moim największym hobby.

Re: Macie jakieś hobby?

PostWysłany: 25 Lis 2019 08:49
przez Zocha002
W wolnym czasie gram na gitarze. Muzyka działa na mnie bardzo odprężająco, więc chwile z gitarą, gdy mogę sobie pośpiewać, są dla mnie bardzo cenne. Mam gitarę akustyczną, która nadaje się do tego idealnie, i na razie nie ciągnie mnie w stronę elektrycznej.

Re: Macie jakieś hobby?

PostWysłany: 21 Gru 2019 21:51
przez lechu228
Lubię wszelkie łamigłówki. W wolnym czasie często rozwiązuję krzyżówki i sudoku. Uwielbiam też układać puzzle, im trudniejsze, tym lepiej, bo mam dużą satysfakcję, gdy się z nimi uporam.