Strona główna
niedziela, 14 sierpnia 2022 r.
Imieniny: Alfred, Maksymilian

Szczegóły firmy

Strona główna » Katalog Firm » Surowce » HORTINO ZPOW Leżajsk Spółka z o.o.

wielkość tekstu:A | A | A

HORTINO ZPOW Leżajsk Spółka z o.o.

150
 • Adres:
 • Fabryczna 2
 • 37-300 Leżajsk
 • województwo podkarpackie
 • Telefon:
 • +48 17 240 42 43
 • Fax:
 • +48 17 242 67 43
 • Strona www:
 • http://www.poltino.pl
 • e-mail:
 • zamowienia@hortino.com.pl
 • Opis:
 • Jesteśmy jedną z największych firm przetwórstwa owocowo – warzywnego w Polsce, właścicielem marki POLTINO.

  Kontynuujemy tradycje przetwórcze od roku 1973 o od 2000 r. funkcjonujemy na rynku jako samodzielny podmiot pod nazwą HORTINO ZPOW Leżajsk Spółka z o.o. Działalność naszej Spółki opiera się w 100% na polskim kapitale. Oferowane przez nas produkty pochodzą z przyjaznych naturze terenów południowo – wschodniej Polski. W sezonie skupujemy i przetwarzamy ok. 70 tys. ton owoców i warzyw. Poprzez odpowiedni dobór odmian, właściwą technologię produkcji i oryginalne receptury nasze produkty wyróżniają się wysoką jakością i doskonałymi walorami smakowymi. Dbamy o stały rozwój, poszerzanie i urozmaicanie oferty asortymentowej.

  ZAMÓWIENIA: HORTINO ZPOW Leżajsk Sp. z o.o., 37-300 Leżajsk, ul. Fabryczna 2

  Dział Sprzedaży: tel. +48 17 240 42 43, fax: +48 17 242 67 43, tel. kom. 693 538 259,

  e-mail: zamowienia@hortino.com.pl
  www.poltino.pl

  Produkujemy i oferujemy:
   
  1. NADZIENIA OWOCOWE POLTINO
  - wysoki procentowy udział owoców
  - naturalny owocowy smak
  - duże kawałki owoców
  - powstają z owoców nie konserwowanych chemicznie
  - doskonale utrzymują smak i strukturę zarówno w produktach wypiekanych jak i mrożonych
  - atrakcyjna oferta smaków

  Termostabilne nadzienia owocowe extra, niskosłodzone (25-45% zawartości cukrów), z wysokim udziałem procentowym owoców (od 40-55% w zależności od smaku) z dodatkiem środków żelujących, kwasów spożywczych i aromatów. Produkty o intensywnie owocowym smaku o właściwościach termostabilnych, tj. produkt może być zapiekany jak również zamrażany. Nadzienie po wypieku charakteryzuje się transparentną strukturą znajdujących się w nich owocach, utrzymują barwę i smak. Służą do wypiekania wszelkiego rodzaju drożdżówek, ciast i ciasteczek, pieczywa cukierniczego jako farsz do naleśników czy wyrobów garmażeryjnych (knedli, pierogów) ale również jako element dekoracyjny na wierzchu produktów.

  2. MARMOLADY OWOCOWE POLTINO

  - wyprodukowane w oparciu o najnowsze technologie produkcji wg ściśle określonych kryteriów, dzięki czemu zachowują odpowiednią konsystencję, barwę i smak
  - oprócz przecieru jabłkowego zawierają dużą ilość przecierów owocowych charakterystycznych dla danego smaku
  - produkty pakowane przez urządzenia zachowujące najwyższe standardy bezpieczeństwa produkcji (z dodatkową folią zabezpieczającą)
  - gwarancja najwyższej jakości potwierdzona wieloletnim doświadczeniem przy produkcji nadzień owocowych

  Marmolady owocowe otrzymane poprzez proces gotowania przecieru jabłkowego oraz innych przecierów owocowych charakterystycznych dla określonego smaku, o wysokiej zawartości cukru (60%). Produkt o zżelowanej konsystencji  dodatkiem kwasów spożywczych i aromatów, bez sztucznych barwników. Zwarta konsystencja produktu umożliwia zastosowanie jej jako wsad oraz do zewnętrznej dekoracji produktów. Idealne do wszelkiego rodzaju drożdżówek, ciasteczek, przekładania blatów ciast w tym pierników, wypełnienie pączków.

Logo firmyLinia produkcyjna smallMarmolada truskawkowaMarmolada wieloowocowaMarmolada wiśniowaNadzienia HortinoNadzienie rabarbaroweNadzienie truskawkoweNadzienie morelowe
id:648


wszystkich komentarzy: 0

Strona główna

artykuły sponsorowane

Artykuł sponsorowany - zapraszamy

Forum

Wolny czas

Faktycznie ja również w wolnym czasie bardzo chętnie gram w koszykówkę i tak naprawdę również się tą dyscyplin...

Skuteczne tabletki na odchudzanie

A takie w ogóle istnieją? ...

więcej
Partnerzy serwisu:
Nowoczesny Portal Branżowy Piekarnie24.pl – piekarnie, cukiernie, lodziarnie. Darmowa rejestracja Firm mających w swojej ofercie maszyny, urządzenia, surowce, finansowanie, wnioski, dotacje, pojazdy, bhp, franczyza oraz inne. Portal branży piekarsko - cukierniczo - lodziarskiej. Darmowe strony www. Skuteczna reklama, bezpłatne ogłoszenia drobne. Piekarnia Cukiernia Lodziarnia.